Trilogie Het medaillon - De Spiegel - Het Caroussel. Michael heeft tot haar dood voor zijn moeder gezorgd. Om de tijd te overbruggen tot hij kan gaan studeren, gaat hij in een verzorgingshuis werken.
Hij wordt zeer gewaardeerd door zowel bewoners als collega's. De vader van zijn vriendin, Faye, vindt hem echter te min en doet met succes pogingen om het tweetal uit elkaar te drijven.
In het verzorgingshuis ontmoet hij Esther, een bejaarde vrouw die ooit haar kans op liefde vergooide. Door gesprekken met Esther beseft Michael dat hij zich uit moet spreken tegen Faye.
Als een bewoner van het huis door mishandeling sterft, krijgt Michael de schuld en verliest hij zowel baan als studiebeurs. Faye komt terug om hem te steunen en ten slotte blijkt een collega de dader.
Een ontroerend verhaal over een man die blijft geloven in het recht dat zijn loop zal krijgen, maar vooral over oude mensen die niet afgeschreven willen zijn. Bovendien geeft het boek een mooi beeld van mensen die in de zorg werken en dit met veel liefde doen. Een boek over echte menselijkheid. Verzorgde uitgave
ISBN: 9789043502542 / 9789043503211 / 9789043504713
Gebonden - Kok - Kampen - 2000/2001/2002 - 368/302/300 pag.
Gebruikte hardcovers met stofomslag in goede staat.
© 2025 www.refoboek.com - Powered by Shoppagina.nl